Media Informačná Inštitúcia, s.r.o.

 

je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá sa špecializuje na poskytovanie komplexných služieb v oblasti internetovej reklamy.

 

Či už podnikáte v akomkoľvek odvetví je v dnešnej dobe kľúčové, aby Vašu firmu ľudia našli na internete. Ucelený internetový katalóg instituciafiriem.sk  je tým najvhodnejším riešením, pretože sa špecializuje iba a výhradne na kvalitnú prezentáciu firiem  z celého Slovenska  a neustále sa dopĺňa o nové spoločnosti . V databáze nájdete všetky podstatné informácie  o firmách, ktoré Vám uľahčia vstup na trh.

 

Vaša maximálna spokojnosť je pre nás signálom úspechu a zmyslom celého projektu.

 

Naším cieľom je vytvoriť efektívnejšiu  komunikáciu medzi kupujúcimi a predávajúcimi, posilňovať obchodné vzťahy medzi firmami a zjednodušiť prístup k informáciám, ktoré nájdete na našej stránke.

 

Ďalším cieľom našej činnosti je získavať nové obchodné vzťahy  a zvyšovať zisky našich klientov. Individuálnym prístupom ku každému klientovi sme pripravení uspokojiť všetky jeho požiadavky.

 

Čo je veľmi dôležité, je skutočnosť, že Media Informačná Inštitúcia, s.r.o.  nie je štátnou inštitúciu, a registrácia na stránke www.instituciafiriem.sk nie je povinná.  Ak sa rozhodnete pre využitie našich služieb garantujeme Vám, že budete spokojní s našou prezentáciou.  Sme tu pre Vás.